Kiermasz

Kategoria: ZSP Zakliczyn Opublikowano: czwartek, 21 wrzesień 2023 Maria Soska Drukuj

Szkolny Kiermasz Używanych Podręczników

W dniu 20 września w środę odbył się w czytelni biblioteki Szkolny Kiermasz Podręczników. Ta akcja to już tradycja w naszej szkole! Było gwarno i tłoczno – wiele książek znalazło nowych właścicieli. Mamy nadzieję, że zakupione podręczniki będą dobrze Wam służyły w tym nowym roku szkolnym!. Serdecznie dziękuję uczniom klas starszych za pomoc i zaangażowanie w organizacji akcji oraz wszystkim uczniom za zainteresowanie tym wydarzeniem.

Uczniowie zainteresowani kiermaszem 20 wrzeÅ›nia (Å›roda) bÄ™dÄ… mogli sprzedać i kupić używane podrÄ™czniki na każdej przerwie  w czytelni biblioteki. Kiermasz rozpocznie siÄ™ o godz. 8:45. po pierwszej lekcji.

Spotkanie dla uczniów sprzedajÄ…cych odbÄ™dzie siÄ™ 18 i 19 wrzeÅ›nia (poniedziaÅ‚ek i wtorek) o godz. 12:20 (duża przerwa) obecność obowiÄ…zkowa.

Kiermasz 2023 2024

2 Kiermasz relacja 2022