Zakończenie Roku Szkolnego

Kategoria: ZSP Zakliczyn Opublikowano: poniedziałek, 24 czerwiec 2024 Maria Soska Drukuj

W piątek 21 czerwca zakończył się rok szkolny 2023/2024, było pięknie i uroczyście.

Dziękuję wspaniałemu ZESPOŁOWI POCZTU SZTANDAROWEGO ZSP Zakliczyn, którego mam zaszczyt być opiekunem, za wzorową postawę na wszystkich uroczystościach szkolny, gminnych, powiatowych i państwowych, wspaniałą pracę zespołową, za udział i waszą pomoc w organizacji powiatowego i gminnego Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych w naszej szkole i za wysokie osiągnięcia w nauce. Jesteście źródłem dumy i motywacji dla nas wszystkich.
 
Dziękuję wszystkim uczniom-czytelnikom za obecność i korzystanie z bogatych zasobów naszej szkolnej biblioteki, za spotkania klasowe, zespołowe i indywidualne, za udział w narodowym czytaniu, pomoc w wykonaniu przez cały rok pięknych dekoracji, gazetek tematycznych, akcji kiermaszu książek, wycieczki na targi książki, dnia otwartego w bibliotece i dbanie o wspólną przestrzń czytelniczą szkoły. Wasza obecność, aktywność, pomoc i twórcze pomysły sprawiały mi radość z wykonywanej pracy.
 
Życzę Wam pogodnych wakacji, pełnych wrażeń, chwil wartych wspominania
i udanego w pełni zasłużonego wypoczynku.
 
 
 
WAKACJE
Odsłony: 50