Gminne uroczystości patriotyczno - religijne

Kategoria: ZSP Zakliczyn Opublikowano: środa, 24 listopad 2021 Maria Soska Drukuj

1.MŁODZIEŻ PAMIĘTA www

Jan Paweł II (Karol Wojtyła) napisał, że wciąż jest „potrzeba nieustającej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna”.

W dzisiejszych czasach szczególnie stymulujące i wartościowe są na pewno rocznice historyczne i uroczystości upamiętniające. Biorąc w nich aktywny udział młodzież, poznaje, kształtuje, utrwala oraz praktykuje zdobytą wiedzę. Poczet sztandarowy prezentuje szkołę wzorową postawą, z szacunkiem odnosi się do przeszłości, symboli narodowych i szkolnych. Załączona relacja fotograficzna pt. „Młodzież Pamięta” opowiada ciekawiej niż tekst o naszym regionie bezcennym dobru wspólnym.

2. Młodzież Pamiętawww

3.Młodzież Pamiętawww